Uluslararası Cenaze Taşımacılığı

Uluslararası Cenaze Taşımacılığı

 

Uluslararası cenaze nakli oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken hizmetlerden biridir. İnsan olarak her birey yakınını kaybetmenin acısıyla, kritik olan bu süreci yönetmekte zorlanabilir. Özellikle gurbette yaşayan veya beklenmedik bir durum veya lokasyonda vefat eden yakınlarınızı getirmek için ekibimiz süreci hassasiyetle ve profesyonelce yönetmektedir. Uluslararası cenaze nakli için de özel uçak kiralama hizmeti ile vefat eden kişinin yakınlarının üzerinden yükü hafifletmek ve mesafeleri yakınlaştırmak için profesyonel bir şekilde süreci yönetebilmekteyiz.

Yakınlarınızın uluslararası cenaze nakli sürecinde destek, yardım, tavsiye veya rehberliğe ihtiyacınız olması durumunda, World Wide Transports ekibi en büyük destekçiniz olacaktır.

Cenaze Taşıma Ücreti Ne Kadardır?

Bir aile üyenizi evinizden uzak bir yerde veya farklı bir ülkede kaybettiğinizde ve cenaze transfer işlemleri yapmak istediğinizde sizleri nasıl bir süreç bekliyor? Dünya’daki birçok havayolu tarafından cenaze taşımacılığı hizmeti sağlanabilmektedir. World Wide Transports cenaze nakil servisi aracılığı ile en optimal fiyatlarla bu hizmetten yararlanmanız mümkün olabilmektedir. Tarifeli taşıyıcıların ve havayollarının bu hizmeti sunmadığı bölgelerde özel jet ile cenaze nakil hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Taşıma ücreti tarifesi cenazenin ağırlığı, tabut ve hava yolu şirketleri tarafından kabul edilebilir özellikte taşıyıcı özelliklerine göre değişebilmektedir. Ayrıca, taşımayı gerçekleştirecek ilgili Hava Yolu, tarifesi, taşınan mesafe, cenaze ağırlığı ve boyutları gibi birçok standart faktör  ve de bölgeye veya Dünya çapında yaşanan özel kısıtlar gibi faktöreler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Uluslararası Cenaze Nakli Hizmet Kapsamı

  • Cenazenin hazırlanması, tabuta yerleştirilmesi ve uygun taşıyıcının tespiti
  • Gönderici ve alıcı ülkelerden onay alınması ve uluslararası uçuş rezervasyonlarının yapılması
  • Ulaşım süresi boyunca cenaze sahiplerine gerekli bilgilerin aktarılması
  • Teslimat ve uçuşun tüm safhalarına sürecin hassasiyetle takibi

Cenaze taşıma kuralları ülkeden ülkeye değişkenlik gösterebilmektedir. World Wide Transports, tüm sürecin sorunsuz ve hızlı ilerlemesi için gerekli desteği sağlamaktadır.

Uluslararası cenaze nakli süresince size en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan şirketimiz ile yaşadığınız acıya destek olmak ve   birinci önceliğimizdir. İlgili işlemlerin yasal süreç ve prosedürlerinin takibi konusunda uzman ekibimiz ile süreci sizin adınıza hassasiyetle takip ediyor olacağız.

+90 850 885 05 20