Özel Uçak Satış

Özel Uçak Satış

Uçak Satın Almanın maliyeti nedir?

 Özel Uçak fiyatlarını belirleyen çok fazla kriter bulunmaktadır. Uçağın modeli, teknik özellikleri, üretim yılı, kullanım derecesi, uçağın bulunduğu pazar, ilgili pazardaki arz talep oranları vb. bir çok faktör fiyatı etkilemektedir. Özel Uçak almanın ilk adımı, bütçeye karar vermenizdir ve uzmanlarımız sizlere en uygun alternatifleri, olası en kısa sürede tüm detaylarıyla birlikte sıralayacaktır.

Daha satın alma aşamasında kazançlı çıkabilmek için süreci yönetirken, işin uzmanı profesyonel bir ekip ile ilerlemek gereklidir. Uçak satın almak sürecin en kolay parçasıdır. Fakat, yüksek oranda sabit  ve işletme maliyetleri sebebiyle uçağı uzun dönemli elde bulundurmak ciddi maddi yükümlülükler gerektirebilmektedir. Bu nedenle, World Wide Transports Group olarak özel uçak satın alımı sonrası işletmecilik desteği de sağlayarak maliyetlerinizi optimize etme konusunda destek sağlayabilmekteyiz.

World Wide Transports Aracılığı ile Uçak Satın Alımı

World Wide Transports’un profesyonel uçak alım ekibi olarak, müşterilerimizin tercihlerine, özel kriterlerini ve hassasiyetlerini göz önüne alarak, seyahat ihtiyaçlarını çözümleyen, emniyetli, ekonomik, konforlu, performansı yüksek  uçakların seçimi ve alım sürecindeki tüm detayların titizlikle yürütülmesi sağlamaktayız.

uçak satışı

Sizler de Afrika’da bir safari keyfi, Eyfel Kulesi manzaralı bir akşam yemeği, Venedik’te romantik bir tekne turu yapmak istemez miydiniz? Kendinize verebileceğiniz en güzel hediye, sizin ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış bir jet uçak olmalı! Zamanın kıymetini bilen siz değerli müşterilerimize özel desteğimizle, en ideal uçağı bulması ve hayallerini gerçeğe dönüştürmesi için destek vermekteyiz. Sizler de özel jet sahibi olmanın verdiği özgürlük ile unutulmaz anılar bırakmak, en özel iş birliklerinize ekibinizle imza atmak, sevdiklerinize en kısa sürede güvenle ulaşabilmek için kullanabileceğiniz her türlü uçak alımları için lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Özel Uçak satın almaya karar verdiğiniz andan itibaren, ekibimizle iletişime geçmeniz durumunda, kullanım amacınıza yönelik en ideal uçak  alternatifleri global pazarda araştırılarak beğeninize sunulur. Tercihiniz doğrultusunda seçtiğiniz uçağın pazar araştırması, teknik ve fiyat analizi yapıldıktan sonra satın alma süreci başlatılır. Teknik incelemelerin ardından, test uçuşu organize edilerek uçağın havadaki performansı değerlendirilir. Devam eden süreçte, tüm anlaşma detayları ve prosesleri hassasiyetle takip ederek, sizler adına satın alma işlemlerini ilgili havacılık otoritelerinin kurallarını ve devlet politikalarını esas alarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Özel Uçak satın alma dışında, özel uçağınızın pazarlama satış işlemlerinin tarafımızdan yapılması veya  özel uçak kiralama talepleriniz için sayfamızı inceleyerek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Uçak Satışı ile İlgili Sunduğumuz Hizmet Kapsamı

 • Alım öncesi teknik inceleme
 • Uçağın özelliklerinin detaylı incelenmesi
 • Test uçuşunun organizasyonu
 • Uçak teslim sürecinin titizlikle yürütülmesi
 • Operasyonel maliyet bütçesinin oluşturulması
 • Leasing anlaşma desteği
 • Uçak satın almaya ilişkin tüm yasal süreçlerin takibi
 • Uçuş resmi kayıtlarının incelenmesi
 • Uçağın Türkiye Cumhuriyeti tesciline geçiş işlemleri
 • FAA/EASA/TC uygunluğunun sağlanması
 • Pazar analizi ve fiyat denge noktasında anlaşma desteği
 • İç-dış yenileme, istediğiniz renklere boyama işlemleri
 • Özel uçağınız için talebinize istinaden pazarlama ve satış işlemleri
+90 850 885 05 20