Helikopter Satış

Helikopter Satış

Tamamen size özel dizayn edilmiş bir seyahat planı ile havadan bir şehir turu fikrine kim hayır diyebilir ki?

Kendinize ait bir helikopter ile zamanınıza hız katarak, en özel mekanlara istediğiniz an gidebilme özgürlüğüne sahip olmak istemez misiniz? World Wide Transports profesyonel ekibi ihtiyaçlarınıza özel en iyi helikopteri sizin için temin ederek, sizleri şehrin gürültüsü, trafiği ve kalabalığından özgürleştirerek, günü daha verimli kullanmanızı vaad ediyor!

Helikopter satın almak istiyor ama satılık helikopterleri nereden bulabileceğinizi, satın alırken hangi konulara dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz! Ekibimiz, kafanızdaki tüm soruları aydınlığa ulaştırmak için yardıma hazır!

helikopter satışı

Helikopter Satın Almak

Helikopter Satışı yoğun talebin olmadığı, kendine has dinamikleri olan pazarda belirli bir müşteri pörtföyüne hitap  eden bir hizmettir. Bu nedenle,  ilgili niteliklere sahip ihtiyacınızı karşılayabilecek özelliklerde bir helikoptere sahip olma süreci sizin açınızdan zorlayıcı ve yorucu bir süreç olabilir. Bunun sonucu olarak, helikopter satın alma sürecini sektörün dinamiklerine hakim profesyonel bir ekipten yardım alarak ilerlemek daha faydalı olacaktır.

Bu bağlamda, World Wide Transports  ihtiyacınızı en iyi derecede karşılayan helikopteri, sektördeki güçlü bağlantılarının ve teknik ekibinin desteğiyle kısa sürede satın alabileceğiniz helikopter alternatiflerini sizlere sunacaktır. İlgili tüm süreçleri hassasiyetle takip ederek, analizler sonucunda sizlerin ihtiyacına en iyi yanıt verecek Helikopter Satın Alma işlemini gerçekleştirecektir.

Helikopter Satışı için Çözümlerimiz

 • Alım öncesi teknik pazar araştırması ve teknik analiz
 • Test uçuşunun organizasyonu
 • Helikopter tedarik, sözleşme ve teslim sürecinin titizlikle yürütülmesi
 • Operasyonel maliyet bütçesinin oluşturulması
 • Leasing anlaşma desteği
 • Helikopter alım işlemlerinin ilgili havacılık otoritelerine uygun takibi
 • Helikopter resmi kayıtlarının incelenmesi
 • Helikopterin Türkiye Cumhuriyeti tesciline geçiş işlemleri
 • FAA/EASA/TC uygunluğunun sağlanması
 • Pazar analizi ve fiyat pazarlığı
 • İstediğiniz özellikler için yenileme,  yeniden dizayn ve  boyama işlemleri
 • Helikopter işletmeciliği ( Pazarlama ve Satış desteği)

 

Helikopter Satış Sonrası Hizmetler

Helikopter sahibi ya da firma ile anlaşmalar sağlanıp helikopter satın alındıktan sonra da firmamızın size sunduğu hizmetler bitmiyor. Sahip olduğunuz helikopteri leasing anlaşmalarında, eğer isterseniz kullanmadığınız zamanlarda kiralanma aracılık işlemlerine, yenileme, boyama, bakım gibi tüm işlemleri sizin adınıza yürüterek helikopterinizi yük olmaktan çıkartarak kendi uçuşlarınızı yaptığınız bir hava aracı olmakla beraber yan gelir kazanabileceğiniz bir gelir aracına da sahip olmuş oluyorsunuz. Helikopter satın alma dışında helikopter kiralama hizmetini de vermekteyiz. Çok sık uçuşunuz olmuyorsa satın alma dışında helikopter kiralama sayfamızdaki detayları inceleyerek alternatif olarak kiralama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

+90 850 885 05 20