Hava Ambulans Kiralama Hizmeti

Hava Ambulans Kiralama Hizmeti

Hayati bir tehlike durumunda, zaman daha da büyük önem kazanmaktadır. Saniyeler, hayat kurtarabilir!

Tüm Dünya’da ve ülkemizde hasta transfer faaliyet gösteren World Wide Transports uzman ekibi, haftanın her günü ve her saati hasta nakil ve hava ambulansı talepleriniz için aktif hizmet vermektedir.

Anlaşmalı iş ortaklarımız ile yaptığımız stratejik çalışma ve belirlenen hedef noktalar doğrultusunda, Dünya üzerinde birçok farklı destinasyonlarda hava ambulans araçları  temin edebilmekteyiz. Hava ambulans uçaklar veya helikopter ile kiralama hizmetimiz ile talep ettiğiniz coğrafi konuma, en uygun hava ambulansını en kısa sürede yönlendiriyoruz. Hastanızın uzman ekibimiz kontrolünde ilgili sağlık kurumuna naklini gerçekleştiriyoruz. Hayati açıdan dakikaların bile maksimum önem kazandığı bir durumda, hastalarınızı hayata tutunması için, sağlık ekipleri kontrolünde ilgili sağlık merkezine transferini hızlı, emniyetli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Hava ambulansı hizmetimizde sağlanan konfor ve emniyet EASA/FAA standartlarında olmakla birlikte, uçuşlar eğitimli doktor ve hemşirelerin nezaretinde yapılmaktadır.

Yurt içi hava ambulans bekleme noktaları:  Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya

Yurt dışı hava ambulans bekleme noktaları: Atina, Viyana, Innsbruck, Zürih, Nurnberg, Köln, Paris, Roma, Tel Aviv, Kiev, Moskova

Hizmetlerimiz: Hava Ambulansı, Ambulans Helikopter, Ambulans Uçak Kiralama ile hasta nakli.

Ekibimiz: Doktor ve yoğun bakım hemşiresi veya anestezi teknisyenlerinden oluşmaktadır. Hastanın medikal durumuna göre, bu ekibe ilave ilgili branş doktoru da (kardiyoloji, pediatri vb.) hava ambulansı veya ambulans helikopter de uçuşa eşlik edebilmektedir. Ekip oluşumuna, hastayı takip eden klinikle yapılan konsültasyon sonucuna göre karar verilmektedir.

 

 

Ambulans Uçak Kiralama hizmetinde vakit kaybedilmeden yoğun bakım şartları sağlandığından, müdahalenin ideal şartlarda yapılabilmesi için medikal alan, kokpitten paravanla ayrılmıştır. İlgili hava ambulans aracının büyüklüğüne ve hastanın durumuna göre görevli sağlık ekibinin onayı dahilinde, kokpit arkası alana 1 veya 2 hasta yakını ve refakatçi alınabilmektedir.

Kabin Basıncı: Ambulans uçakların tümünde kabin basınç kontrolü olduğundan her türlü hasta taşınabilmekte, cerebrovasküler (beyin damarsal hastalıkları, beyin kanamaları vb.) problemi olan vakalar, koroner arter hastalıkları, tüm kardiyak problemler, çoklu travma, şok, geniş yanıklar gibi riskli vakalar da tecrübeli uçuş ve medikal ekibimizin işbirliği sayesinde güvenle nakledilmektedir.

Ambulans uçak kiralama hizmetimizde, kiralama bedelleri, ekipman bilgileri, tıbbi personel bilgileri, hastanın durumu, hasta yakınlarının istekleri ve hassasiyeti gibi tüm konular hakkında uzman ekibimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Hava ambulansı veya ambulans helikopter ihtiyaç duyduğunuz her an hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Ambulans uçak kiralama hizmetimizde her koşulda birincil öncelik hastanın hayati fonksiyonlarını devam ettirebilmektir. Riskli coğrafi bölgelerde en hızlı ulaşımı ve müdahaleyi sağlatabileceğiniz ambulans helikopter ve hava ambulansı  hayat kurtarmaya devam etmektedir. Olası hava ambulans hizmeti ihtiyacınız için World Wide Transports ekibi sizlere her an destek olmaya hazırdır.

Hava Ambulansı operasyonları aşağıdaki durumlarda gerçekleştirilmektedir:

•    Beyin felci hastaları
•    Entübe, ventilatör tedavisi olan hastalar
•    Yoğun bakım durumundaki hastalar
•    Ateşli veya kesici silah yaralanmalarına maruz kalan hastalar
•    Gıda veya farklı zehirlenme durumlarına maruz kalan hastalar
•    Ortopedik cerrahi uygulanan veya uygulanması gereken hastalar
•    Yüksek riskli batın cerrahisi geçiren hastalar

Organ Nakli: “Time Critical” Taşıma kapsamında olan organ nakli ülkelerin sağlık bakanlıkları tarafından belirlenmiş nakil merkezleri ile koordinasyon sağlanarak hızlı ve izlenebilir şekilde konusunda uzman, tecrübeli medikal ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Medikal Eskort: Daha ekonomik olduğu için tercih edilen, tarifeli seferlerle yapılan uçuşlarda durumu ağır olmayan hastalar transfer edilmektedir. En uygun hava yolunda bilet rezervasyonundan, her iki hava limanında ambulans organizasyonuna kadar gerekli ulaşım koordinasyonu uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

+90 850 885 05 20