Kurumsal

World Wide Transports Group, zamana değer veren siz değerli müşterilerimizin tercihlerini anlayarak, ...

Kurumsal

World Wide Transports Group, zamana değer veren siz değerli müşterilerimizin tercihlerini anlayarak, ideal çözümler sunmak amacıyla kurulmuş bir havacılık işletmesidir. 2015 yılından beri alanında uzman, profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunmak için özveriyle çalışmaktayız. Tüm havacılık ve deniz ulaşım tercihlerinize hızlı ve etkin çözüm üretebilmek için ilgili hizmet kuruluşlarını koordineli çalışarak sizler için maksimum kalitede hizmet sağlama hedefindeyiz.

Zamanın değer algısı ve yüksek kalite bilincinde olan siz değerli müşterilerimizin özel tercih ve hayallerini gerçekleştirmek için maksimum emniyet, konfor ve memnuniyet ilkesiyle çalışan ve sizlere özel ulaşım hizmetleri tasarlayan gökyüzü mimarıyız.

Sizler için sunabileceğimiz hizmet kategorileri arasında özel uçak kiralama, helikopter kiralama, hava kargo ve ambulans uçak kiralama, yat kiralama, havalimanlarında yolcu karşılama ve uğurlama, özel transfer, düğün, balayı gibi özel günleriniz için konaklama çözümleri yer almaktadır. Aynı zamanda, dilediğiniz yere özel şarap ve catering hizmeti sağlayabilmekteyiz. İş jeti kiralamahelikopter kiralama hizmetlerinin yanı sıra, uçak satış veya işletme danışmanlığı, özel uçak temsilciliği hizmetleri de sunabilmekteyiz. Ayrıca, uçak veya deniz aracı kullanılarak planlanan her türlü özel gün organizasyonu (evlilik teklifi, bekarlığa veda partisi, doğum günü vb. tüm kutlamalar) için de destek verebilmekteyiz.

Diğer yandan, kurumsal müşterilerimiz için de emniyetli ve etkin çözümler sunabilmekteyiz. Hastalık, yorgunluk, uçuş saati veya lisans kısıtı gibi nedenlerle özel uçak ekip üyeleriniz ve başarısız olan uçaklarınız için endişelenmeyin! World Wide Transports Grubun profesyonel ekibi olası teknik ihtiyaçlarınıza tüm yetkili otoritelerin onayı dahilinde ideal çözümler sunarak, uçuş operasyonunuzun en emniyetli şekilde gerçekleşmesini sağlayabilmektedir.

Dünyanın her noktasına, tüm havalimanlarında, seyahatiniz boyunca size özel araçlar tahsis ederek, varacağınız noktaya konforlu, hızlı ve emniyetli bir şekilde varmanızı sağlayabilmekteyiz.

World Wide Transports Group farkıyla özel ulaşım ihtiyaçlarınız için maksimum hizmet kalitesini deneyimlemek isterseniz, hemen bize ulaşın! Gelin, hayallerinizi unutulmaz anılara birlikte dönüştürelim. En özel uçuş deneyimizi, sizin için biz tasarlayalım…

Saygılarımızla,

World Wide Transports Group Ailesi,

+90 850 885 05 20