Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama hizmeti iş dünyasının önemli liderleri, sanat ve spor camiasının vazgeçilmez yıldızları tarafından sıklıkla tercih edilen bir ulaşım hizmetidir. Aynı zamanda, spor kulüp yöneticileri, siyasi liderler, zamanını etkin kullanmak isteyen hobilerine özel zaman ayıran her birey tarafından popüler bir ulaşım çözümü haline gelmiştir. İhtiyacınız ne olursa olsun, zamanına değer katmak isteyen herkes için özveriyle çalışıyor ve en özel uçağı sizlerin hizmetine sunmak için World Wide Group’un profesyonel havacılık ekibi sizlere her an destek vermeye hazırdır.

Özel Uçak Kiralama amacınız ne olursa olsun, uçak seçiminde uçağın büyüklüğü,  teknik özellikleri, konforu ve daha birçok faktör göz önünde bulundurularak müşterilerimizin beklentilerini  büyük bir titizlikle analiz ederek ihtiyacınız olan uçağı kısa sürede temin edebiliyoruz.

Kendi portföyümüzde bulunan farklı modeller ve farklı özelliklere sahip uçakların yanı sıra; misafirlerimizin özel istekleri doğrultusunda belirlenen emniyet kriterlerine uygun her türlü özel jet kiralama servisini anlaşmalı olduğumuz diğer  özel uçak kiralama şirketlerinden de temin edebilmekteyiz. World Wide Transports Group olarak Dünya’nın her noktasında özel uçak kiralama hizmetini emniyetli ve sürdürülebilir bir şekilde  organize edebilmekteyiz.

özel uçuş kiralama

Özel Uçak Kiralama Amaçları

 • İş ve özel toplantı amaçlı yapılan seyahatler
 • Siyasi liderlere özgü diplomatik uçuşlar
 • Konser, etkinlik, davet, açılış ve kutlama organizasyonlarına hızlı bir şekilde varmak isteyen sanatçılar, müzisyenler, akademisyenler, oyuncular ve tüm sanat camiası mensupları
 • Firma tanıtım organizasyon uçuşları
 • VIP tatil seyahatleri
 • Özel gün kutlamaları,
 • Teklifler ve havada özel anı bırakıp, unutulmaz keyif yaşamak isteyen misafirlerimiz için parti tadında uçuşlar düzenlemekteyiz.

World Wide Transports, global pazarda birçok ülkede yer alan lokal ofisleri, hava yolu işletmeleri ile yaptıkları ikili anlaşmalarının desteğiyle jet kiralama konusunda maksimum verimlilik anlayışıyla çalışan ve mutlu müşteri ilkesini benimseyen özel bir işletmedir.Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ve havacılık alanındaki dinamik bilgi değişikliklerine olan hakimiyeti, hızlı çözüm odaklı network yapısı ve toplu alım gücüne dayanan esnekliği ile dünyanın herhangi bir noktasından talep ettiğiniz, herhangi bir hava aracını size özel sunacağımız maksimum faydayı hedefleyen hizmet paketleri ile size özel kiralama hizmeti sunma imkanına sahiptir.

World Wide Transports tarafından sizlerin maksimum konforunu hedefleyen uçaklar ile sağlanan uçak kiralama hizmeti, yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava ulaştırma operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan işletmeler tarafından yapılmaktadır.

Özel Jet Kiralama Hizmet Hedeflerimiz

özel uçak konforu

 • Ulaşım ihtiyacınızı çözümleyecek en yakın varış noktası için emniyetli uçuş organizasyonunu gerçekleştirmek,
 • Şehir merkezi veya talep edeceğiniz noktalara planlanan kara yolu ulaşım ve bekleme sürelerini minimize etmek,
 • VIP/CIP salonlarının rezervasyonunun yapılması ve havalimanı giriş ve çıkışlarının daha hızlı organize edilmesini sağlamak,
 • Esnek uçuş planlama saatleri ile müşterilerinin olası gecikmelerini telafi etmek ve uçuş ekibi ile koordineli olarak güvenli uçuş koşullarını muhafaza etmek.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları

Özel Uçak Kiralama fiyatları uçakların büyüklüğü, kapasitesi, uçuş gerçekleştirilecek olan iki nokta arasındaki mesafe, ilgili havalimanı maliyetleri, uçağın tek yön veya gidiş-dönüş olarak planlanması, uçuşa katılan kişi sayısı, uçuş gidiş dönüş olarak planlanmışsa gittiği noktada kalma süresi, planlanan uçuş tarihi ve saat dilimi, uçuş sezonu, talep edilen uçağın yer aldığı konum gibi bir çok özelliğe göre değişiklik göstermektedir.

Özel Uçak Kiralama ile yapacağınız uçuş, ülke sınırları içerisinde ise kiralama fiyatına ek olarak %18 oranında KDV eklenmektedir. Ancak, uçuşunuz Türkiye kalkışlı olsa dahi yurt dışı bir destinasyona yapılıyorsa Katma Değer Vergisi ödemeden uçuşu gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları ile ilgili net rakamlar verebilmek çok zordur. Fiyatı etkileyen çok fazla değişken parametre olması sebebiyle, her uçuş kendine has dinamikler dahilinde değerlendirilerek yaklaşık fiyatlar belirlenmektedir. Özel Uçak ile uçmak istediğiniz destinasyon ve kişi sayısını içeren bilgileri form aracılığı ile ekibimize ileterek yaklaşık fiyatlar hakkında fikir edinebilirsiniz. Uçuşunuz kesinleşirse, gerekli rezervasyonların yapılması ve izinlerin alınması konusunda ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Uçak Kiralamak için 0850 885 05 20 nolu numarayı arayabilir ya da Kiralama Talebi sayfamıza giderek bize talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli uçuşlar dileriz.

+90 850 885 05 20