Özel Uçakla Cambridge

Eğer ister tatil ister iş için Cambridge, İngiltere’ye özel uçak kiralamayı düşünüyorsanız şanslı gü ...

Özel Uçakla Cambridge

Özel Uçakla Cambridge

Eğer ister tatil ister iş için Cambridge, İngiltere’ye özel uçak kiralamayı düşünüyorsanız şanslı gününüzdesiniz demektir. Türkiye’nin en köklü havacılık şirketlerinden biri olan World Wide Transports olarak sizlere Cambridge uçak kiralama maceranızda kesinlikle yardımcı olmak isteriz.

World Wide Transports bünyesinde kurulduğumuz yıldan bu yana, her sene Cambridge şehrine onlarca kez jet filomuz ile seferler düzenlemekteyiz. Dolayısıyla da gerek kabin ekiplerimiz gerekse usta pilotlarımız Cambridge seferleri konusunda Türkiye’nin en deneyimli ekipleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz ise yaptığımız pek çok sefer sonucunda Cambridge’e ulaşım imkanı sağlayan bölgedeki 12 havalimanının hepsinde tanınan, önemli bağlantılara sahip olan bir şirket haline gelmiş bulunmaktadır. Bu durumsa World Wide Transports olarak bizleri bu destinasyon üzerinde ki en başarılı hava yolu şirketi haline getirmektedir.

Cambridge’de Yapabilecekleriniz

Cambridge İngiltere’nin doğusunda kalan, küçük ama tarihi, ünlü bir şehirdir. Teknoloji ve bilim alanında İngiltere’nin en önde gelen şehri olma özelliğini taşır. Hatta bu küçük şehrin lakabı Amerika’nın teknoloji şirketleri ile ünlü Silikon Vadisi’ne gönderme olacak şekilde Silikon Bataklığı bile konulmuştur. Şehirde bulunan bilimsel ilerlemenin sebebi ise tabi ki de içinde bulundurduğu tarihi üniversitesinden gelmektedir. İngiltere’nin en eski ikinci üniversitesi olan Cambridge Üniversitesi burada bulunur. Bu yüzden şehir, sürekli olarak Dünya’nın dört bir köşesinden gelen öğrenci ve bilim insanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Eğer Cambridge’i ziyaret ediyorsanız ilk yapmanız gereken şey kesinlikle bu tarihi üniversiteyi gezmek, görmek olmalıdır. Peki bu güzel şehirde yapabilecekleriniz sadece Cambridge Üniversitesi’ni gezmek ile mi sınırlı?

Şehir üniversitesine ek olarak pek çok sayıda müzeye de ev sahipliği yapmaktadır. İngilitere’de bu sayıda müzeyi birbirine bu kadar yakın bir şekilde bulabileceğiniz başka şehir kesinlikle bulunmamakta. Tarihi müzelerden bilimsel müzelere, sanat müzelerinden arkeolojik müzelere kadar her türden ilgi alanına sahip insanın ilgileneceği bir konuda müzeye sahiptir. Bu yüzden Cambridge uçak kiralama deneyiminize, şehrin ünlü müzelerini gezme aktivitesini eklemeyi mutlaka unutmayın.

1209 yılında kurulmuş Cambridge Üniversitesi’nin etrafında zamanla genişleyen şehrimiz, doğal olarak İngiliz mimarisinin birçok örneğine de ev sahipliği yapmaktadır. İngiliz estetik anlayışının tarihsel gelişimini sadece sokaklarında yürüyerek anlayabileceğiniz Cambrdige’de kesinlikle ziyaret etmenizi önereceğimiz bazı tarihi alanlar bulunmakta. 270 yılı aşkın bir süre önce inşa edilmiş Matematik Köprüsü, yaklaşık 200 yıl önce kullanıma açılmış İç Çekme Köprüsü, 600 yıl önce inşasına başlanmış King’s Collage Chappel ve Fitzwilliam Müze binası kesinlikle görmeniz gereken yapılar arasında kendine yer bulacaktır.

Gezmekten yorulduğunuzda ise Cambridge’in ana nehri olan Cam Nehri boyunca kiraladığınız sandal içerisinde yolculuk yapabilir, yolcuğunuz boyunca daha birçok tarihi yapıya ve doğal güzelliklere şahitlik edebilirsiniz. Sandal yolcuğunuzu bitirdiğinizdeyse Cambridge uçak kiralama maceranızı şehrin ünlü restoranlarından birini deneyimleyerek taçlandırabilirsiniz. Şehrimiz ayrıca İngiltere’nin en elit ve lüks restoranlarından bazılarına da ev sahipliği yapmakta.

Cambridge’e Gitmek İçin Nasıl Özel Uçak Kiralanır?

Özel uçak kiralamak, kesinlikle Cambridge şehrine uluslararası şekilde ulaşmak için en hızlı ve en konforlu yöntem. World Wide Transports şirketi ise uluslararası Cambridge yolculuklarında Türkiye ve Avrupa’nın en çok tercih edilen şirketlerinden birisi. Peki sizler de Cambridge yolculuklarınızda Wide Transport ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Jet kiralama servislerimizden yararlanmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit. Sistemimiz üstünden Cambridge’e özel uçak kiralamak isterseniz atabileceğiniz iki basit adım bulunmakta. Bu adımlardan ilki, 0850 885 05 20 telefon numarasını arayarak bizlere ulaşmanızdır. Diğer seçeneğiniz ise web sitemizin ana sayfasına veya Kiralama Talebi sayfamıza giderek uçuşunuzun destinasyonu, uçuşunuzun tarihi, adınız ve size ulaşım imkanları gibi bilgileri doldurarak başvuruda bulunmanızdır. İki seçenek sonucunda da uzman ekiplerimiz sadece dakikalar sonrasında sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Ekiplerimizin sizlerle iletişime geçmesinden sonraysa sizlerin atacağı hiçbir adım kalmamış oluyor. İşlerinin ehli, profesyonel çalışanlarımız sizlerin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar belirliyor. Size en uygun uçuş planını, sizlere en iyi şekilde hizmet edecek, ihtiyacınız olacak kabin ekibini ve destinasyonunuz için en uygun uçağı belirleyeceklerdir. Bir sonraki adımda ekiplerimiz kısa süre içerisinde size özel imkanlarla donatılmış anlaşmanızı hazırlayacak ve Cambridge destinasyonuna özel uçak kiralamak için sizin imzanızı beklemeye başlayacaklardır.

+90 850 885 05 20