Airbus 320 Corporate Jet, A320, ACJ Prestij

  Fransız yapımı Airbus Corporate Jets Prestige (ACJ), dünyanın en modern ve geniş kurumsal jet ...

Airbus 320 Corporate Jet, A320, ACJ Prestij

Uçak Özellikleri

Kabin Yüksekliği: 7.38 ft / 2.25 m
Kabin Uzunluğu: 21.26 m / 69 ft 4''
Cabin Genişliği: 3.71 m / 12 ft 2''
Yolcu Kapasitesi: 28
Motor Sayısı: 2
Kabin Ekibi: 2+2

Uçak Detayları

 

Fransız yapımı Airbus Corporate Jets Prestige (ACJ), dünyanın en modern ve geniş kurumsal jet ailesini sunuyor .Anı zamanda,  müşterilere en büyük benzersiz, özelleştirilebilir ve ferah kabin seçeneklerini sunarak, istedikleri konforu yaşamalarına imkan tanıyor.

Başlangıçta A320 Prestij olarak adlandırılan Airbus, 2011 yılında Airbus kurumsal jet uçakları ailesinin bu üyesini ACJ320 olarak yeniden adlandırdı. 8000km’nin biraz üzerinde mükemmel uçma imkanı sunmaktadır. Bu da kıtaları ve okyanusları kolaylıkla geçebilmesini sağlar.

Yüksek performansına rağmen, onu gerçekten rakiplerinden ayıran ACJ320′nin iç dizaynıdır. Gelişmiş gürültü azaltma teknolojisi sayesinde, ACJ320, rahatlatıcı bir uçuş sağlamak için mükemmel olan sessiz bir kabine sahiptir. Genel olarak, bu uçak olağanüstü bir hizmet sunmak için etkin performansı ve lüksü başarıyla birleştiriyor.

Dünyanın en ödüllendirici uçuş deneyimleri, Airbus Corporate Jets (ACJ) tarafından müşterilere benzersiz uzmanlık, en iyi hizmet, en iyi teknoloji ve kurumsal havacılıkta en yüksek bakım standartları sağlayarak sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masterjet. Luxaviation. Spot Air. Nesma Airlines. Comlux. Four Seasons. Europair. Deerjet. Acropolis Ltd, Aerodynamics Inc, Al Jaber Aviation, Comlux Aviation, DC Aviation,  Globaljet Concept, Omni Aviacao, Skytraders Pty, Twinjet Ltd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CS-TFY, SU-NMA, B-8415.

+90 850 885 05 20