Cessna Citation Bravo

Küçük Kabinli  Jet yani light jet kiralamak istediğinizde, Cessna Citation Bravo sunduğu kalite ve p ...

Cessna Citation Bravo

Uçak Özellikleri

Kabin Yüksekliği: 1.43 m / 4'8"
Kabin Uzunluğu: 4.8 m / 15'8"
Cabin Genişliği: 1.5 m / 4'11"
Yolcu Kapasitesi: 7
Motor Sayısı: 2
Kabin Ekibi: 2+1

Uçak Detayları

Küçük Kabinli  Jet yani light jet kiralamak istediğinizde, Cessna Citation Bravo sunduğu kalite ve performans ile karşınıza çıkar.

Amerika merkezli Cessna, oldukça popüler olan Citation II ticari jetini güncellemeye karar verdiğinde, geniş, yedi yolcu kapasiteli Citation Bravo’yu dizayn etti. Yakıt tasarruflu olmasının yanı sıra Citation Bravo, onu Küçük Kabinli  Jet sınıfındaki üst düzey yönetici jetlerinden biri yapan birçok başka özelliğe de sahiptir.

Kurumsal şirket liderleri Citation Bravo ile uçuşlarını Wold Wide Transports kalitesi ve güvencesi ile tercih ettiklerinde, aşağıda listelenen imkanlardan faydalanmaktadırlar:

  • Katlanır masalar
  • Ortam ışığı için geniş pencereler
  • Kişisel ihtiyaçlara uygun çözümler
  • Her türlü yemek hizmeti

Citation Bravo’nun tasarım mühendis ekibi, kabin içini olağanüstü ses yalıtımı sağlayacak şekilde uçağı tasarlamıştır.

Bu özelliği Bravo’yu uçuş sırasında iş toplantıları yapmak veya dinlenmek için ideal bir ortam haline getirmiştir.

2006’da üretime son verilen Citation Bravo (330’undan fazla üretildikten sonra) 4.000 feet gibi kısa pistlerden kalkış gerçekleştirebilmektedir.

2 adet Pratt ve Whitney PW530A turbo fan, bu özel jeti 450 mil / saat hıza çıkararak, kısıtlı zamanı olan  misafirlerimizin hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı oluyor.

1.651 nm’ den fazla menzile sahip olan Bravo, aşağıdakiler hatlarda kesintisiz hava ulaşımı için çok uygundur:

  • New York’tan Miami’ye
  • Los Angeles’tan San Francisco’ya
  • Güney Kaliforniya’dan Aspen’ e.

Hafif bir jet için, Bravo birkaç bölmeye yayılmış 73 mt küp etkileyici bir bagaj kapasitesine sahiptir. Bölmelerden biri tuvaletin yanına yerleştirilmiş olup, paltolar ve küçük eşya taşıma ürünleri için detaylandırılmıştır.Koltukların her birinin altındaki çekmecelerde ek saklama alanı vardır.

Kokpit, aşağıdaki gibi kullanışlı sistemlere sahiptir:

Trafik kaçınma bilgisi
Hava radarı
Dijital haritalar
Kolay ön kontroller.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aeroways GmbH. Air Pink. Air-Transport Europe. Airlink. Bonair. Corporate Air Travel, LLC. Desert Jet. Euro Link. Executive Airlines Pty, Ltd. Flexflight. Fly Advanced Jet. IFLY S.A. Jet Access Aviation, LLC. Jet Air Inc. Jetfly Airline GmbH. Maleth Aero. Malone AirCharter Inc. MPI Jet. PANJET. Paragon Airways. Phoenix Aviation. Premier Private Jets.  PrivateFlite Aviation. Revesco Aviation Pty Ltd. Saturn Aviation, LLC. Seneca Flight Operations. SkyX Airways. Speedwings Business SA. SpireJet. Synergy Aviation. The Little Jet Company Ltd. XJC Limited. Zanesville Aviation.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N127ZA, G-XJCJ, G-XJCI, G-IPLY, G-CMBC, G-SPRE, OE-GCH, S5-BSA, N447SF, N550SK,  VH-ZLT, N886YS, N497PF, N80PT, N40MF, 5Y-SIR, N22GR, N125PK, TC-AHE, N555HM, N363CA, N904MA, 9H-PAL, OE-GLL, N101JL, N888WD, SX-BMK, N785CW, OY-EVO, VH-EYJ, D-CESA, D-CELI, N942EB, N829CB, N100RJ, TC-MKA, OE-GAL, OM-ATN, YU-BZZ, YU-BTB, D-IMME.

 

 

+90 850 885 05 20