Cessna Citation Sovereign

A new generation super-midsize private jet, offering double club seating with separate washroom and best-in-class baggage space. Considered by many as Cessna’s best jet to date. Extremely popular.

Cessna Citation Sovereign

Uçak Özellikleri

Kabin Yüksekliği: 1.73 mt
Kabin Uzunluğu: 7.70 mt
Cabin Genişliği: 1.68 mt
Yolcu Kapasitesi: 9-12 Yolcu
Motor Sayısı: 2 Adet
Kabin Ekibi: 2-3

Uçak Detayları

ABD’li Cessna firması üretimi olan Citation Sovereign, bugünün iş liderlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.  Kurumsal bir jette neye ihtiyaç duyduğunuzu yanıtlamak için mükemmel kısa pist kalkış kabiliyeti, gelişmiş teknoloji ve uçuş performansa sahiptir.

Çift bölümlü kabin, 12 yolcuya kadar konforu ve üretkenliği teşvik etmek için tasarlanmıştır. Kabin seçenekleri, yönetici masaları, döner oturma, ısıtmalı bagaj bölmesi ve deri döşemeler ile özelleştirebilir seçenekler sunar. Konfor, internet ve aydınlatma, sıcaklık, pencere gölgeleri ve eğlenceyi kontrol eden kablosuz kabin yönetim sistemi gibi bağlantılarla birleştirilmiştir. Daha uzun seyahat güzergahları için mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmak için tasarlanmış olan Cessna Sovereign, özel uçak seyahatlerinden beklenen lüksü, verimliliği ve esnekliğe sahip olmasıyla her zaman cazip bir seçenek olmuştur. Menzili geliştiren kanatçıklar, güçlü motorlarla birlikte, Sovereign uçağının daha küçük pistlere ve engellerle çevrili havaalanlarına inmesine olanak sağlar. Bu performans gücü, toplam seyahat süresini azaltır ve Aspen, Hilton Head ve Ocean Reef gibi popüler yerlere erişim sağlar.

Cessna Sovereign, rahat ve yüksek performanslı bir iş jettir. Sovereign’ in öne çıkan özelliği 2.600 nm’ e kadar olan menzilidir . Güvenlik ve Emniyet, Sovereign için büyük bir önceliktir. Basit uçuş prosedürlerinden, standart acil durum sistemlerine kadar her şey kazaları önleme amaçlı ve kullanımı kolaylaştırır. Bu uçak, pilotlara gerçek zamanlı hava durumu, arazi haritalama ve trafik bilgisi gibi bilgilere benzersiz bir erişim sağlayan, durumsal farkındalığı ve güvenliği artıran Honeywell Primus Epic aviyonik özelliğine sahiptir.

Hızlı bir şekilde uçmanız mı gerekiyor?

Citation Sovereign doğrudan 45.000 feet’e tırmanabilir ve konforlu bir şekilde 3.000 mil uzaklığa erişebilirsiniz.

Kaliteli bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz, bize ulaşın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aero Asahi Corp. Aerowest GmbH, Anderson Air, Ltd. ASL Delta Private Jets, Inc. E-Aviation. Eisele Flugdienst GmbH. Eastway Aviation Inc. EFS European Flight Service. Execaire. Executive Airlines Pty, Ltd. Executive Jet Management, Inc. EXXAERO. Flexflight. flyExclusive. FLYINGGROUP. Gama Aviation. Gestair. Hahn Air Lines GmbH. Helidosa. Helicopteros Dominicanos, S.A. Icon Taxi Aereo Ltda. Jackson Jet Center. Jet Linx Aviation, LLC. Jet Story. Latitude 33 Aviation, LLC. Malone AirCharter Inc. Mountain Aviation Inc. Northwest Flyers. Oklahoma Aviation, LLC. Pacific Coast Jet. Ziver Havacılık. Phoenix Aviation. Premium Jet Services Ltd. Priester Aviation, LLC. Smartwings, a.s. Sundt Air. Voyage Air. Aeroways GmbH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D-CBAY, LNSOV, OK-UGJ, OK-SEM, OK-JRT, OK-JRS, N138BG, N120CB, I-TAOS, 5Y-PAA, N499GB, N259CA, N568VA, N68EU, N112MV, N45AY, SP-RAP, SP-OSA, N800WS, N680WC, N630DV, N253TX, N19MK, N1027P, N284J, PR-HLW, HI985, D-CHRE, EC-MLV, N990H, N250CM, OO-KIN, N943JS, N942JS, N941JS, OY-WET, PH-MDG, PH-JTJ, PH-HGT, N900EB, N777UT, N20MK, N163R, N101FC, VH-EXG, C-FDNA, SE-RFH, N998G, N928JK, N899JF, N521BU, DCHRD, DCMDH, DCEIS, N708BG, OO-GLM, C-GTOG, C-GDCP, C-FDHD, D-CAWX, D-CAWB, D-CARO, TC-ELZ,  JA-04AA.

+90 850 885 05 20